Przypinki nośnikiem informacji

Kategorie Marketing0 Komentarzy
najpopularniejsze sa przypinki na agrafce

Przypinki reklamowe (inaczej znaczki na agrafce czy badziki reklamowe) posiadają wiele rozmiarów i kształtów. Są bardzo dobre i skuteczne w reklamowaniu naszego przedsiębiorstwa, firmy, czy po prostu reklamowanego przez nas produktu. Wręcza się je na spotkaniach branżowych, spotkaniach z klientem czy różnego rodzaju seminariach.

Wielu klientów będzie zadowolonych gdy otrzyma gustowna przypinkę na agrafce. Dzięki temu dobrze nas zapamięta, a gdy będzie ją nosić na sobie posłuży jako nasza reklama. Niejeden producent przypinek zaoferuje nam takie produkty reklamowe w dobrej cenie i jeszcze lepszej jakości – patrz: przypinki Buttonfly-Przypinki.pl. W produkcji takich akcesoriów bardzo ważny jest dobrej jakości wydruk i zastosowanie porządnych półproduktów, z których powstaną solidne przypinki.

Jest wiele atrakcyjnych dodatków do przypinek, jak lusterka, breloki czy otwieracze do kapsli. Warto jednak przede wszystkim zwrócić uwagę na sposób wykonania, materiał, fakturę jak i jakość nadruku. Bo właśnie taka porządnie wykonana przypinka będzie o nas dobrze świadczyć. Dlatego nie należy na nich zbytnio oszczędzać. Warto zwrócić uwagę by nadruk był drukiem cyfrowym. Jest on dużo trwalszy niż zwykły nadruk spotykany w prostych przypinkach.

Koszt pojedynczej przypinki zależy w dużej mierze od naszego zamówienia, a konkretnie wielkości, kształtu i ewentualnie dodatków wbudowanych w przypinkę. Oczywiście najlepiej kupować przypinki hurtowo, przez co uda się zbić cenę nawet o 30%.

Dobrze wykonana przypinka może być małym dziełem sztuki. To sprawi, że reklamowany przez nas produkt, firma, czy osoba fizyczna będzie dobrze zaprezentowana, a nasza reklama sięgnie do dużo większego grona odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *