Oryginalne ramki passe partout

Kategorie Dom i rodzina0 Komentarzy
paspartu
Z czym kojarzą ci się ramki do obrazów? Najprawdopodobniej z zupełnie standardowymi i klasycznymi obramowaniami, wykonywanymi najczęściej ze złota lub srebra. Być może sam nawet posiadasz je w domu czy mieszkaniu, ale w żadnym stopniu cię one nie zachwycają. Elegancja kojarzy ci się z nuda i monotonią.

Masz jej już serdecznie dość i chciałbyś zastąpić ją bardziej nowoczesnymi i oryginalnymi trendami. Występują one na szczęście nawet w grupie ramek do obrazów. Paspartu jest tego doskonałym przykładem.

Te nietypowe ramki zaczęły powstawać już wiele lat temu, a miało to miejsce we Francji. Najprawdopodobniej kiedyś się już z nimi spotkałeś, ale mogłeś nawet nie wiedzieć o tym, że jest to paspartu. Czym się ono charakteryzuje? Na pewno rozmiarem. Nigdy nie jest on większy od samego obrazu, dlatego jedynie otacza znajdującą się na nim grafikę. Musisz go dodatkowo umieścić w jeszcze większej, standardowej już ramie, gdybyś chciał go zamieścić na ścianie i ozdobić nim swój dom lub mieszkanie.

Niepowtarzalność tych ramek wynika przede wszystkim z ich wyglądu. Każda z nich czymś się wyróżnia – a to kolorem, a to fantazyjnym wzorem. Czasem zawierają drukowane ręcznie motywy, innym razem zaskakują cię intensywnymi barwami, pokrytymi błyszczącym brokatem lub drobnymi cekinami. Odnajdziesz je w dosłownie każdym sklepie z nietypowymi dodatkami dla domów i mieszkań. Poszukaj ich także w Internecie lub zobacz, jak możesz wykonać swoje własne passe partout. Ozdobna utworzona własnoręcznie zawsze będzie mieć przecież największą wartość.

Nie musisz wcale w tradycyjny sposób projektować swoich domowych pomieszczeń. Jeśli na ogół wolisz się wyróżniać i tego samego chciałbyś oczekiwać od aranżacji, powinieneś tak je skomponować i przygotować, aby zaskakiwały one ciebie samego i oczywiście całą twoją rodzinę. Zabaw się niepowtarzalnymi dodatkami i szukaj ich w nietypowych miejscach. Kombinuj z różnymi połączeniami, wykorzystując do tego celu kartonowe i zdecydowanie oryginalne ramki passe partout.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *