Nie rezygnujemy z magnesów na lodówkę

Kategorie Dom i rodzina0 Komentarzy
wiele lodowek w polskich domach zdobia magnesy

Nie bez powodu magnesy na lodówkę zdobyły wyjątkowa popularność, która jest poparta praktycznym zastosowaniem. Dzięki ich użyciu bez problemów zostawimy w widocznym miejscu notatkę do pozostałych domowników. Przyczepiona do lodówki na pewno się nie zgubi i bez wątpienia od razu zostanie zauważona przez zainteresowanych.

Magnesy na lodówkę są dostępne zawsze, wszędzie i w dowolnym kształcie. Od nudnych, jednobarwnych w klasycznych kształtach, np. prostokątnych do wielokolorowych, z różnymi napisami, obrazkami lub postaciami, tzw. przypinki na magnesach. Bardzo szybko producenci pamiątek zauważyli ich potencjał i postanowili go wykorzystać. W ten sposób w sklepach z pamiątkami we wszystkich miejscach na świecie można kupić magnesy na lodówkę z wizerunkami lokalnych gwiazd lub popularnych miejsc. Chyba nie ma takiej postaci czy budynku, który nie zostałby uwieczniony w tym pomysłowym gadżecie.

Na lodówkach na całym świecie znajdziemy pamiątki z Krakowa w postaci smoka, Lajkonika czy Wawelu, Warszawa zostanie uchwycona w figurce Syrenki albo Pałacu Kultury i Nauki, z gdańska przywieziemy Neptuna. Każda, nawet najmniejsza miejscowość może pochwalić się magnesem nawiązującym do lokalnej historii. To nie tylko fajny pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent dla znajomych, ale i sposób na zatrzymanie wspomnień. Kupiony podczas wakacji magnes na lodówkę będzie przypominał o miłych chwilach i podtrzymywał zrobione podczas wypoczynku zdjęcie. W ten sposób wspomnienia będą towarzyszyć nam na co dzień.

Dzięki temu, magnesy na lodówkę, tak jak i różnego rodzaju badziki na magnesach, będą nie tylko ozdabiać wnętrze naszej kuchni. Staną się praktycznym rozwiązaniem, które oprócz funkcji dekoracyjnej będzie pełniło rolę nieformalnej tablicy informacyjnej. Praktyczne zastosowanie zostało połączone z dizajnerskimi cechami i zamknięte w niepozornym magnesie na lodówkę.

Dzięki firmie Buttonfly stworzysz własne magnesy na lodówkę – http://buttonfly.pl/oferta/magnesy-na-lodowke/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *