Najlepszy kebab w Krakowie, czyli lokale „U Szwagra”

Kategorie Gastronomia0 Komentarzy

Kebab „U Szwagra” to sprawdzone miejsce na gastronomicznej mapie Krakowa, do którego wracają nieustannie zadowoleni z usług klienci.

Najlepszy kebab w Krakowie

Sieć sześciu lokali „U Szwagra” rozwija się prężnie już od siedmiu lat. Jest tak lubiana, że istnieją plany na otwieranie kolejnych punktów gastronomicznych. Jest to możliwe dzięki: wysokiej jakości obsłudze, najwyższej jakości produktom oraz dzięki przystępnym dla klienta cenom. Serwowane posiłki są zawsze wysokiej jakości, a wykonane są z najlepszych i świeżych produktów, które pobierane są od sprawdzonych dostawców. Porcje są duże, wybór bogaty, a smak wyjątkowy. Wszystko to łączy się i skutkuje wysokim poziomem satysfakcji klientów. Lokale otwarte przez siedem dni w tygodniu, a w dodatku przez całą dobę. Także przez cały tydzień, w określonych godzinach, możliwy jest dowóz zamówienia w określone miejsce. Zamówienia można składać przez telefon, ale również przez stronę pyszne.pl. Dzięki temu kulinarne życzenia klientów zaspokajane są przez cały czas. Jeśli zaś chodzi o to, gdzie znajdują się lokale sieci gastronomicznej „U Szwagra’, to są to krakowskie ulice takie jak: Bosacka, Bronowicka, Lea, Tomasza, Plac Kossaka i Karmelicka. Każde z tych miejsc serwuje tak samo dobry kebab, więc nie ma znaczenia do którego z punków uda się klient. Do tego, jedzenie przygotowywane jest szybko i sprawnie, można je odebrać dosłownie w kilka minut i zjeść w wybranym przez siebie miejscu.

Szeroka oferta

Warto zaznaczyć, że oprócz gastronomi, pod szyldem „U Szwagra” znaleźć można także dwa sklepy monopolowe. Kupić w nich można wysokiej jakości alkohole polskie i zagraniczne. Będą to przede wszystkim: whisky szkocka, whiskey irlandzka, kanadyjska i bourbon, a także koniak, brandy, winiaki, grzańce i likiery. Zaopatrzyć można się również w wódki (w opakowaniach zwykłych oraz ozdobnych), rum, szampany i wina musujące, wina zagraniczne, cydry i trzysta rodzajów piw (zarówno importowanych, jak i regionalnych). Wracając jednak do posiłków, lokale „U Szwagra” to także wyjątkowa pizza, która występuje w kilkunastu rodzajach. Zdecydować się można na Margaritę, pizzę wegetariańską lub na bazie serów. To opcje dla osób nie spożywających mięsa. Cała reszta ma do wyboru placki z dodatkami takimi jak: szynka, salami, pieczarki, boczek, szynka parmeńska, ryby, kurczak, ryby i wiele, wiele innych. Każdy na pewno znajdzie swój ulubiony zestaw. W lokalu kupić można również różnego rodzaju burgery, frytki, tortille, zapiekanki i mięsne sałatki. Warto jest odwiedzić stronę internetową firmy, gdzie podane są adresy, telefony, a także bardzo dokładne menu, które pomoże zdecydować na jaki rodzaj posiłku ma się ochotę. Każda pizza, burger i inne dania, mają wyszczególnione wszystkie składniki. Co ważne, menu przygotowane jest także dla osób anglojęzycznych. Dzięki temu w lokalu bez problemu zamówienia złożą turyści i obcokrajowcy zamieszkujący Kraków. A zamówienia składać warto, gdyż „U Szwagra” to najlepsze fast-foody w całym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *