Moda ślubna na rok 2019

Kategorie Marketing0 Komentarzy
moda-slubna.

Rok 2018 przyniósł ogromne zmiany w modzie ślubnej. Projektanci do tworzenia zachwycających kreacji wykorzystują obecnie najróżniejsze kolory i materiały, dzięki którym te najprostsze suknie ślubne przeobrażają się w prawdziwe dzieła sztuki.

W sukienkach na sezon 2019 widać dość mocno inspirację stylem gotyckim. Czarne akcenty przewijają się niemalże na wszystkich kreacjach. Podkreślają idealny odcień śnieżnej bieli, jednocześnie efektownie z nim kontrastując. Czerń stała się niemalże nowym kolorem dla panien młodych, który wcale nie musi się kojarzyć ze smutkiem czy żałobą. Odpowiednio wykorzystany podwyższa elegancką stylistykę sukienek i sprawia, że stają się one bardziej wyrafinowane.

Ciemne kokardy pokrywają zwiewne tiule, a długie welony zdobione czarnymi frędzlami same tworzą fantazyjne fryzury. Modne suknie ślubne mają też nietypowe fasony. Nie przypominają już jednolitych i prostych brył – najciekawsze są te o formie kaskadowej. Co prawda nie sprawdzą się u kobiet, które wciąż mają na swoim ciele parę zbędnych kilogramów, ale za to przepięknie odmienią prostą i chłopięcą sylwetkę. Nadadzą jej wyjątkowo kobiecych kształtów – optycznie wyszczuplą talię i dodadzą objętości biodrom. Drobna panna młoda w takiej sukni zaprezentuje się cudownie!

Modnych sukni ślubnych nie brak na rynku, ale mimo iż rzeczywiście przykuwają one wzrok wszystkich kobiet, niektórym pannom młodym te wariacje na temat strojów mogą się po prostu nie spodobać. Czasem to klasyka jest najprostszym i najlepszym rozwiązaniem. Jeśli kobieta czuje się w niej dobrze, nie powinna tego zmieniać.

Suknie ślubne 2019 zobacz na www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *